remax telefon0543 337 36 29Aramak İçin Tıklayın.

Remax Gayrimenkul Danışmanı Olmak ve Yeni Bir Kariyere Başlamak İçin Doğru Yerdesiniz!

Türkiye'de 4000den fazla gayrimenkul danışmanına sahip olan Remax ailesine katılarak siz de kendi işinizin patronu olabilir ve yeni bir kariyere başlayabilirsiniz. Lüks konutların en yoğun olduğu İstinye, Yeniköy ve Emirgan'ın tam merkezinde bulunan Remax Anka'da alacağınız satış, pazarlama ve reklam alanlarındaki onlarca ücretsiz eğitim ve portföy desteği ile emlak sektöründe yüksek kazanç sağlayabilirsinız.

Başvuru Formu İçin Tıklayın

Gayrimenkul Danışmanı Olmak İçin Neden Remax Anka?

emlak danışmanı olmak
Remax Anka ekibine katılarak aşağıdaki tüm imkanlardan faydalanacak ve emlak sektöründeki başarınızı garantileyeceksiniz.
  • Lüks konutların en yoğun olduğu İstinye, Yeniköy ve Emirgan'ın tam merkezinde bir ofis.
  • Müşteri bulma, portföy satışı ve reklam konularında haftalık eğitimler.
  • Kariyer gelişimi ve motivasyon eğitimleri.
  • Sürekli portföy desteği.
  • Tüm portföy ilanlarınıza reklam.
  • Saha koçluğu.
  • Anlaşmalı avukatımızla emlak hukuku danışmanlığı.
  • Sıcak ve moden bir çalışma ortamı.

Gayrimenkul Danışmanlığı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Remax Anka ofisinin konum avantajları nelerdir?

Ofisimiz, başta İstinye, Emirgan ve Yeniköy gibi lüks konutların merkezinde yer alan ve Maslak, Ayazağa gibi lüks ticari gayrimenkullere 10 dakika uzaklıkta olan bir ofistir. Ofisimiz ayrıca Beykoz’da bulunan Kanlıca, Anadolu Hisarı ve Paşabahçe gibi lüks konutların yoğun bulunduğu mahallelere de feribotla 15 dakika uzaklıktadır.

Gayrimenkul danışmanlığı maaşlı bir iş midir?

Remax gayrimenkul danışmanlığı maaşlı bir iş değil, maaşlı bir işten çok daha fazla kazanç sağlayabileceğiniz bir girişimciliktir. Büyük yatırım yaparak kendi emlak ofisinizi açıp, reklamlar verip, birçok farklı firma ile rekabet etmek yerine, çok küçük maliyetlerle Remax Anka ofisini kullanma, Remax kurumsal markasıyla müşterilerinize hizmet verme, onlarca ücretsiz eğitimden faydalanma ve seçeceğiniz paylaşım oranına göre yüksek kazançlara sahip olma imkanına sahip olursunuz.

Gayrimenkul danışmanı olarak ne kadar kazanırım?

Kazancınız sizin satış ve pazarlama becerilerinizle ama daha çok Remax bünyesinde ne kadar eğitim aldığınız ve bu eğitimleri ne kadar uyguladığınızla doğru orantılıdır. Remax, müşterilerinden satış işlemlerinde %4+KDV, kiralama işlemlerinde ise 1 aylık kira bedeli+KDV hizmet bedeli alır. Başlangıç seviyesindeki bir gayrimenkul danışmanı toplam hizmet bedelinin %48'ini alır. Tecrübeli bir emlak danışmanı eğer isterse Remax Maksimum Sistem'e geçerek toplam cironun %80'ini alabilir. Örneğin alıcıyı ve satıcıyı sizin bulduğunuz bir işlem yaptınız. Sattığınız gayrimenkulün satış bedeli 5 milyon TL. Bu işlemden 200bin TL+KDV toplam ciro yaparsınız. İlk aşamadaki bir gayrimenkul danışmanı bu cirodan 96bin TL+KDV, maksimum sistemdeki bir danışman da 160bin TL+KDV kazanç sağlayacaktır.

Gayrimenkul danışmanı olmak için tecrübe gereklimidir?

Hayır. Remax Anka ekibine katılmanızın hemen ardından Remax Türkiye'nin Power Start eğitimine katılacak ve gerekli tüm temel eğitimi alacaksınız. Bu eğitimin ardından Remax Anka'da düzenlenen Müşteri Bulma, Portföy Satışı, Reklam, Sosyal Medya vb. eğitimlerine katılarak emlak sektöründe başarılı olmak için gerekli tüm donanıma sahip olacaksınız. Ayrıca Remax Türkiye'nin düzenli olarak verdiği Lüks Konut ve Ticari Gayrimenkul Uzmanlığı gibi özel eğitimlere de katılarak uzmanlık alanınızda gelişim sağlayabilirsiniz.

Gayrimenkul danışmanı olmak için şirket sahibi olmam gerekiyor mu?

Remax Anka ve gayrimenkul danışmanı arasındaki tüm maddi paylaşımlar resmi ve faturalı olarak yapılmaktadır.

Gayrimenkul Danışmanı olmak için nasıl başvururum ve süreç nasıl işler?

Siz de Remax gayrimenkul danışmanı olup yüksek kazanç elde etmek istiyorsanız aşağıdaki formu doldurup bize gönderebilir ya da 10-19 saatleri arası 0212 824 4444 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Başvurunuz tarafımıza ulaştığında incelenecek ve ekip arkadaşlarımız sizi randevu için arayacaktır.

Başvuru Formu

Başvurmadan önce yukarıdaki açıklamaların tümünü lütfen okuyunuz.

Gönder
0212 824 44 44
Ekibimize Katılın

© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.